Kuidas Kasutada SEO-s Tagasilinke oma Edetabeli Tõstmiseks

Lisaks linkide loomisele on ka teisi strateegiaid, mida saate rohkemate linkide hankimiseks kasutada. Üks parimaid on suhete loomine oma niši mõttejuhtide ja mõjutajatega. Kui inimesed otsivad konkreetset toodet või teenust, võite end positsioneerida parima valikuna. Sotsiaalmeedia kasutamine oma sisu reklaamimiseks võib aidata teie saidil saada tagasilinke, nagu ka teie valdkonna mõtteliidri saavutamine.

Parim viis tagasilinkide saamiseks on paluda inimestel linkida teie veebisaidile. Aitab see, kui palute teistel teie sait oma loendisse lisada. Võimalusel küsige sisusiseseid linke. Sisusisestel linkidel on suurem mõju kui sisuvälistel linkidel. Järgige tagasilinkide taotlemisel kindlasti nende juhiseid. Kui nad on teie lingi lisanud, andke neile teada, et see on teie oma. Samuti on olemas Eesti tagasilinkide teenused, mille abil saate sisu hankida avaldatakse kiiremini koos linkidega teie veebisaidile. Need on tasulised teenused ja on otsingumootori eeskirjadega vastuolus, seega soovitame olla tagasilinkide ostmisel ettevaatlik, kuna see võib tuua teile otsingumootori tulemustes karistuse. Kahjuks teevad seda paljud veebihaldurid, nii et konkurentsiga sammu pidamiseks on tasuline linkide loomine paljude jaoks kohustuslik, lihtsalt rakendage seda ettevaatlikult.

Teine võimalus linkide arvu suurendamiseks on kirjutada artikleid või ajaveebe, mis mainivad teie veebisaiti. See suurendab teie autoriteeti ja nähtavust asjakohase ressursina. Teie sisu on ka huvitavam, kui mainite oma saidil teisi saite. Mida rohkem inimesed teie ettevõttest ja toodetest teavad, seda tõenäolisemalt tunnevad nad huvi teie pakutava vastu. Regulaarselt artikleid kirjutades koostate ka asjakohaste veebisaitide loendi.

Tagasilingid võivad teie paremusjärjestust tõsta, kuid need peavad olema kvaliteetsed. Halva mainega saidilt lingi hankimisest ei piisa. Need lingid peavad olema teie sisuga seotud ja kvaliteetsed. Oluline on hankida kvaliteetsetelt saitidelt tagasilinke. Kui need on ebaolulised, kahjustavad need teie veebisaidi positsiooni otsingus. Selle strateegia eesmärk on parandada teie asetust, mis on iga ettevõtte omaniku jaoks kohustuslik.

Enne Penguini algoritmi olid lingid madala kvaliteediga. Seda tüüpi tagasilink aitas saiti järjestada, kuid nüüd pole see nii kasulik, kui see pärineb veebisaidilt, mis on teiega samas nišis. Peate hankima lingid autoriteetsetelt veebisaitidelt, mis on teie ettevõtte jaoks asjakohased. Seejärel saate oma edetabelit otsingumootorites tõsta, ilma et peaksite protsessile aega ja raha kulutama.

Järgmine samm on õiget tüüpi tagasilinkide loomine. Näiteks kui teie sait müüb rasedatele mõeldud riideid, peaksite proovima hankida tagasilinke rasedusajakirjadest ja moeblogidest. Kuid kui olete tavaettevõte, peate kasutama geograafiliselt sihitud või teemakohaseid linke. Sa ei pea hankima tagasilinke blogist, mis müüb saapapaari.

Kõige olulisem samm tagasilinkide loomisel on leida organisatsioonid, millel on teie ettevõttega seotud lingid. Need organisatsioonid leiate, kui otsite organisatsioone oma valdkonnast ja linnast. Kui te ei leia liikmesust, proovige nende linke taga ajada. Kõige tõhusam viis linkide loomiseks on kirjutada artikleid ja kommenteerida ajaveebisid. Seda tehes loote suhte autoriga ja saate suurepäraseid tagasilinke.

Tagasilingistrateegia loomisel peaksite arvestama linkide allikatega. Mõned veebisaidid võivad pakkuda teile tasuta või odavaid linke. Veenduge, et need oleksid teie ettevõtte jaoks asjakohased. Sageli võib see olla keeruline ja põhjustada liikluse katkemist. Seetõttu peaksite keskenduma tagasilinkide hankimisele kvaliteetsetelt veebisaitidelt, et maksimeerida tagasilinkide mõju.

Teine võimalus on luua oma lingid autoriteetsetele veebisaitidele. Erinevalt varasemast ajast, mil madala kvaliteediga lingid aitasid saiti järjestada, peate keskenduma kvaliteetsetele, kontekstipõhistele ja asjakohastele tagasilinkidele. Kui hankite autoriteetsetelt saitidelt tagasilinke, saate parandada oma otsingumootorite asetust ja teenida rohkem liiklust. Niisiis, kuidas luua võimsamaid ja asjakohasemaid tagasilinke?

Lisaks kvaliteetsete tagasilinkide loomisele peaksite keskenduma ka oma veebisaidi asjakohaste linkide loomisele. See on eriti oluline, kui te ei soovi linkide eest maksta, kuna need on sageli madala kvaliteediga. Keskendudes asjakohastele, kvaliteetsetele ja populaarsetele saitidele, saate luua oma veebisaidi jaoks kvaliteetsema ja asjakohasema lingiprofiili. Need on kolm parimat viisi, kuidas hankida rohkem tagasilinke ja suurendada oma SEO-d.

5 Parimat SEO Uurimistööriista

SEO tööriistad on mõeldud selleks, et aidata veebisaitide omanikel ja veebiettevõtetel optimeerida oma veebisaidi struktuuri ja sisu, et vastata paremini tegelike kasutajate otsingutele. Need SEO tööriistad aitavad tuvastada uusi liiklusvõimalusi, pealkirju ja amp; märksõnad, tagasilinkide võimalused ja palju muud.

Google’i otsingukonsool

Google’i otsingukonsool aitab teil mõista, kuidas teie sait esineb. Samuti võib see kinnitada, et teie lehed on seotud sihitud märksõnadega. Otsinguanalüüsi tööriist võib seada prioriteediks kõige olulisemad lehed, et kuvada rikkalikke tulemusi ja järjestada kiiremini. Tööriistad võivad anda teile ka otseseid juhiseid lehe kasutuskogemuse probleemide lahendamiseks. Lisaks võivad tööriistad aidata teil käivitada SEO split teste, et saaksite teada, millised optimeerimised töötavad ja millised vajavad tööd. See on põhjalik juhend Google SEC-i kasutamiseks.

Kui kasutate Google Analyticsit, võiksite kaaluda Google’i otsingukonsooli kasutamist. See on tasuta ja võimaldab jälgida kasutajate käitumist, mis on SEO põhiosa. Tööriistal on palju eeliseid ja see on suurepärane koht SEO strateegia alustamiseks. Kui teil aga kontot pole, võite kasutada oma domeeninime pakkujat. Google’i otsingumootori kasutamise alustamiseks peab teil olema Google’i konto ja domeeninimi.

Google’i otsingukonsooli kasutamise alustamiseks peab teil olema Google’i konto ja domeeninimi. Kui olete konto loonud, peate kinnitama, et teie veebisait kuulub teile. Selle kontrollimiseks on mitu võimalust. Kõige sobivam meetod sõltub teie saidi suurusest ja muudest Google’i programmidest, mis teie veebisaidiga ühenduse loovad. Näiteks kui teie veebisait kuulub mitmele inimesele, võiksite kinnitada, et see domeen kuulub teile.

Ubersuggest

Kuigi see ei ole kõige võimsam tööriist, on Ubersuggest tasuta märksõnauuring. tööriist, mida tasub üle vaadata. Selle abil saate mitte ainult saada aimu, mida teie konkurendid teevad, vaid see võimaldab teil kasutada ka pikki sabafraase, mis on SEO kuld. Protsess on lihtne ja arusaadav ning näete täpselt, mida peate tegema, et oma märksõnad Google’is järjestada.

Ubersuggesti tasuta versioon pakub reaalajas SERP-tulemusi. See võib isegi anda teile parima toimivusega saitide hinnangulise liikluse ja näidata, kui palju sotsiaalseid jagamisi neil saitidel on. Lisaks pakub tööriist iga veebisaidi jaoks domeeni skoori, mis põhineb tagasilinkide arvul. Boonusena on Ubersuggest tasuta, nii et te ei kuluta sentigi ilma väärtuslikku märksõnade ülevaadet saamata.

Ubersuggesti teine ​​suurepärane omadus on selle võime analüüsida esimese lehe SERP-i märksõnade jaoks. Saate vaadata, millised veebisaidid on teie sisestatud märksõnade järgi järjestatud ja millised on teistest paremini toimivad. Nii saate otsustada, kas teie valitud märksõna on pingutust väärt. Samuti näete, kui lihtne või keeruline on Google’is konkreetse märksõna asetust seada. See on suurepärane viis otsustada, millised märksõnad on teie aega väärt.

Kuigi võite olla mures selle pärast, kuidas antud lehte maksimaalse liikluse saavutamiseks optimeerida, saate turust ja levitamismeetoditest ülevaate saamiseks kasutada Ubersuggesti. Oluline on seda strateegiliselt kasutada ja saadaolevaid võimalusi ära. Sõbra või kolleegiga ajurünnakuid tehes saate määrata maksimaalse sõnade arvu, mida teie sisu suudab käsitleda, ja valida oma sisu jaoks parimad SEO-strateegiad.

Ahrefs

Ahrefsi liiklusstatistika annab teile ülevaate sellest, kui populaarne teie veebisait on. Saate võrrelda oma saiti teiste saitidega ja vaadata, millistel on kõige rohkem orgaanilist liiklust. Samuti saate määrata, millised märksõnad toovad kõige rohkem liiklust. Ahrefs pakub ka domeenianalüüsi tööriista, mis võimaldab teil uurida, kuidas teie sait konkurentide seas on. See on võimas funktsioon ja see aitab teil mõista, kuidas oma SEO-d parandada.

Tööriist pakub üksikasjalikku teavet teie saidi toimivuse kohta otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP). See võimaldab teil näha, millised saidid genereerivad kõige rohkem liiklust, järjestatud domeeni autoriteetide järgi ja millel on kõrgeim lehe autoriteet. Ahrefs on suurepärane võimalus SEO edu mõõtmiseks. Tasuta versioon annab teile juurdepääsu Ahrefsi märksõnade uurimise ja mõõtmise tööriistadele. SEO parandamiseks peaksite kasutama lisatasu plaane.

Piirangud on üsna helded. Algtaseme “Lihtne” plaani jaoks saate kasutada maksimaalselt 500 märksõna. Järgmisel kolmel tasemel tõuseb limiit 1500, 5000 ja 10 000-ni. Need piirangud on kooskõlas konkureerivate SEO tööriistade piirangutega. Tasuline versioon maksab kuutasu. Ahrefsi tasuta versioon on saadaval neile, kellel on vähem kogemusi või kes alles alustavad SEO valdkonnas.

MOZ

Moz.com-il on märksõnatööriist, mis näitab otsingumahtu, orgaanilisi klõpsamissagedusi ja märksõnade konkurentsivõimet. Märksõnauurija aitab teil tuvastada ka uusi ja seotud märksõnu. See integreerub SEMRushiga ja võimaldab teil filtreerida konkurentsitaseme ja otsingumahu järgi. Moz Keyword Explorerit saab kasutada ka selleks, et teada saada, milliseid märksõnu teie konkurent kasutab, ja vaadata, kus te SERP-is seisate. Keyword Explorer võimaldab teil eksportida andmeid erinevates vormingutes.

Üks Mozi parimaid osi on selle roomik. See otsib teie saiti pidevalt vigade suhtes ja hoiatab teid nendest. Lisaks roomamisele pakub Moz Pro linkimisvõimalusi ja lehtede optimeerimise tööriistu, mis aitavad teie SEO-püüdlustel õnnestuda. Hind sõltub plaani tüübist ja makseviisist. Saate maksta 99–999 dollarit kuus igakuise plaani eest või 1500 dollarit aastatellimuse eest.

Moz Pro on põhitööriista täiendatud versioon. Tööriist sisaldab SEO tööriistu, sealhulgas märksõnade planeerijat ja linkide uurijat. Märksõna tööriista saate kasutada uute linkide leidmiseks, brändi mainimiste jälgimiseks ja saidi asetuse parandamiseks. Moz pakub ka linkide analüüsi tööriista, mida saab kasutada teie sisu optimeerimiseks ja veebisaidi optimeerimiseks otsingumootorite jaoks. Kuigi Moz.com ei paku oma tööriistu linkide leviku haldamiseks, saate uute linkide ja märksõnade otsimiseks ja analüüsimiseks kasutada märksõnade uurijat.

Moz Local pakub ka märksõnamõõdikuid, mis aitavad teil tuvastada ja jälgida otsinguturunduse strateegia potentsiaalseid võimalusi. Näiteks suutis ettevõte, mis soovis kohalike otsingutulemuste kaudu suurendada kohalikku orgaanilist liiklust, parandada kohalikku SEO-d 15% vaid nelja kuuga. Moz Locali meeskond suutis esiletõstetud väljalõigete strateegia rakendada 30 päeva jooksul. Sama strateegiat rakendati ka Go Fishi puhul, kui nad domeeni vahetasid. Üheksa kuu jooksul pärast domeeni muutmist Moz Localiks kasvas ettevõtte kohalik orgaaniline liiklus 93%.

Majesteetlik

Saate kontrollida oma tagasilinke ja SEO kampaania toimivust saidil Majestic.com. Saidi avalehel on iga URL-i kõrval kiire lingi rippmenüü, mis võimaldab teil hüpata otse saidiuurijasse. Samuti saate koostada aruande või lisada oma kampaaniatele saidi. Armatuurlaud on kasulikum kui otsingukast ja see on suurepärane koht alustamiseks. Lisateavet teile saadaolevate erinevate tööriistade kohta leiate Majesticu veebisaidilt.

Saadaval on ka täiustatud aruandlustööriistad ja toores lingi allalaadimine. Majestic SEO võimaldab teil vaadata ajaloolisi linkide loomise kampaaniaid ja konkurentide jälgimise armatuurlauda. Samuti saate oma kampaaniasse lisada mitu veebisaiti. Märksõna uurimise keerukuse ja tagasilinkide sageduse hindamiseks on isegi tööriistu. Seal on isegi SEO-kampaania uurija, mis aitab teil analüüsida mitut saiti korraga. Kindlasti tasub üle vaadata! Pidage meeles, et vaadake Majestic SEO tasuta prooviversiooni, et näha, kuidas see on võrreldav teiste SEO tööriistadega.

Majesticu tasulisel plaanil on palju eeliseid, näiteks juurdepääs API-le ja mitmed võrgutööriistad. Tasuline plaan sisaldab täielikku veebitööriistade komplekti, samas kui tasuta pakett pakub ühele kasutajale juurdepääsu kõigile tööriistadele. Kui otsite kuupaketti, saate tellida ka tasulise paketi. Majesticu kuuplaanid on soodsad ja sobivad kergele kasutajale. Saate oma plaani hõlpsalt uuendada või alandada, kui olete selleks valmis.

Majesteetlik

SEMrush.com on digitaalse turunduse tööriist, mis aitab teil hallata kõiki teie ettevõtte digitaalse turunduse kampaaniaid. Selle funktsioonid ja eelised on väga väärtuslikud iga taseme digitaalturundajatele alates algajatest kuni kogenud professionaalideni. Selle tööriista kasutamine aitab teil luua sisu, optimeerida veebisaiti otsingumootorite jaoks ja tagada, et teie külastajad saavad teie veebisaiti külastades nauditava kogemuse. SEMrushi pakutavad tööriistad aitavad teil konkurentsi paremini mõista ja paremaid turunduskampaaniaid välja töötada.

See võib aidata teil leida oma veebisaidi jaoks asjakohaseid märksõnu. See analüüsib enam kui 100 domeeni, et leida teie sisuga seotud märksõnu. See annab teile märksõnade, sünonüümide ja pika sabaga märksõnade loendi, mis põhinevad teie veebisaidi sisul. See aitab teil luua ka parema linkide loomise strateegia. Lisaks sellele, et SEMrush aitab teil mõista, millised märksõnad on teie veebisaidi jaoks kõige asjakohasemad, annab SEMrush teile teada, millised märksõnad toovad teile kõige rohkem liiklust.

Selle märksõnade maagiline tööriist on SEM-i üks kõige kasulikumaid tööriistu. See võimaldab teil luua võimsaid põhiloendeid, jälgida märksõnade toimivust ja vaadata mõõdikuid reaalajas. See võimaldab teil isegi kolleegidega märksõnauuringuid jagada. Samuti saate integreerida SEMrushi Google Analyticsiga, et oma orgaanilise otsingu toimivuse andmetele ristviiteid teha. Tööriista on tasuta kasutatav ja selle andmebaas sisaldab 200 miljonit sõna. Samuti aitab see Amazoni müüjatel optimeerida oma tooteloendeid kohapealse otsingu jaoks.

5 Parimat AI Sisukirjutajat

Sisu on SEO jaoks kuningas ja regulaarne värske sisu leidmine võib mõnikord olla üle jõu käiv. Õnneks on seal mõned suurepärased tööriistad, mis aitavad sisuloojatel ja kirjutajatel pakkuda värsket sisu, artikliideid, pealkirja ja kirjelduse generaatoreid, järeldusi, Quora tüüpi vastuseid ja palju muud.

Artiklite sepikoda

Artikli Forge on suurepärane koht oma veebisaidi või artiklite kirjutamiseks. ajaveebi. Sellel on palju tööriistu, mis muudavad teie loodud artiklid professionaalseks. Saate kasutada API-t artiklite loomise protsessi automatiseerimiseks. Võite kasutada eelehitatud pistikuid või luua oma.

Artikkel Forge’i pakutakse tellimuste alusel. Tarkvara võimaldab teil mõne minutiga toota piiramatul arvul artikleid. Sellel on küsimusteta raha tagasi garantii. Alustamiseks peate kirjutama 10 artiklit ja need esitama. Artiklite loomise hõlbustamiseks saate kasutada ka kolmanda osapoole tööriistu. Kui teil on vähe aega, saate seda isegi kodus teha. Parim osa on see, et saate tööriista kasutada mis tahes muu programmiga.

Kui olete kvaliteedi pärast mures, võite proovida 30-päevast küsimusi esitamata tagasimaksepoliitikat. Raha tagasimakse garantii saamiseks peate tootma 10 artiklit. Kui te aga tulemustega rahul ei ole, võite saada raha tagasi. Raha tagasi saamiseks tuleb esmalt tarkvara abil luua kümme artiklit. Seejärel peate tootega rahulolu tagamiseks avaldama vähemalt 10 artiklit.

WriteSonic

Saate sisu luua mitmel erineval viisil. Samuti saate seda kasutada blogipostituste või müügikirjade kirjutamiseks. Samuti saate genereerida ideid toodete pealkirjade ja kirjelduste jaoks. 5000+ viietärniarvustusega Writesonicut toetab tugev ränioru investorite rühm. Teenus aitab teil luua tõhusat turundusteksti ja teie ettevõtet märgata. Lisaks saate abi, mida vajate rohkemate klientide hankimiseks.

Sisuturundusprotsessi automatiseerimiseks saate kasutada Writesonicut. Sellel on intuitiivne kasutajaliides ja selle funktsioone on lihtne mõista. Armatuurlaua funktsioonid on jaotatud kategooriatesse. Igas kategoorias on rohkem kui 50 funktsiooni. Kõik, mida pead tegema, on soovitud tulemuste saamiseks valida üks ja sisestada oma andmed. Saadaval on lühiajalise ja pikaajalise sisu valikud. Tööriistad on kasutajasõbralikud ja pakuvad teie vajadustele vastavaid valikuid.

Saate kasutada Writesonicut mitmesugustes stiilides artiklite loomiseks. Olenemata sellest, kas olete blogija või sisuturundaja, saate parima sisu loomiseks kasutada Writesonicut. Seda on lihtne kasutada ja valida on paljude funktsioonide vahel. Rohkem kui 50 funktsiooniga Writesonic aitab teil luua mis tahes pikkusega artikleid. Saate seda kasutada igat tüüpi sisu jaoks, sealhulgas ajaveebipostituste, müügikirjade ja reklaammeilide jaoks. Saate seda kasutada ka pikaajalise ja lühiajalise sisu kirjutamiseks.

RYTR.me

Kui soovite oma veebisaidile või ajaveebi sisu kirjutada, külastage Rytr.me a> saab teid aidata. Selle asemel, et kulutada tunde ideaalse postituse meisterdamisele, võite lihtsalt anda Rytrile parameetrid ja ta teeb ülejäänu. Saate isegi sisu kohandada, kasutades erinevaid keeleseadeid, tooni ja märksõnu. Platvorm võimaldab salvestada ka varem loodud sisu ja kasutada seda viitena. See toetab 29 keelt, sealhulgas hindi, ja seda saab tasuta proovida.

Kasutajad saavad Rytri abil hallata meeskonnaliikmeid ja jälgida nende arveldust. Sellel on muljetavaldav meeskonnahaldusfunktsioon, mis on eriti kasulik turundusagentuuridele. See võimaldab meeskondadel töötada korraga mitme projektiga ja määrata igale meeskonnaliikmele individuaalsed ülesanded. Selle AI-kirjutustööriist on saadaval nii Chrome’is kui ka Firefoxis, mis muudab uute liikmete lisamise lihtsaks. Neile, kes soovivad korraga töötada mitme projektiga, on Rytril kroomi laiendus, mille saate oma brauserisse lisada.

Rytri abil saate ajaveebi postitustele automaatselt alapealkirju luua. Valige lihtsalt teema ja sellega seotud märksõnad ning programm genereerib teile sisu. Selle AI-toega tööriistaga saate parandada ka mis tahes teksti kvaliteeti. Niisiis, jätkake ja lisage Rytr oma tööriistade arsenali! Kui olete valmis alustama oma ajaveebi või saidi AI-põhise sisu loomise võimsusega, hankige see!

Copy.ai

Kui töötate e-kaubanduses, saate kasu Copy.AI kasutamisest. AI turundusliku koopia genereerimise teenus. Programm on loodud erinevat tüüpi sisu loomiseks, nagu veebikursuste teemad, YouTube’i skriptid, digitaalsed reklaamid ja sotsiaalmeedia postitused. Täites rea lühikesi küsimusi, loob Copy.AI kümme ainulaadset küsimust turunduskoopiad teile. Samuti aitab see teil luua oma veebisaidi jaoks köitvama koopia. Olenemata sellest, kas teil on vaja toodet reklaamida, teenust reklaamida või rohkem müügivihjeid hankida, on Copy.AI teie jaoks õige tehisintellekti kirjutamise tööriist.

Copy AI toonimodulaator võimaldab teil tehisintellekti abil koopia tooni ja sisu kohandada. Saadaval on üheksa eelseadistatud tooni ja saate luua kohandatud tooni. Kuigi AI kopeerimisel on mõned miinused, on selle mallide ja tööriistade raamatukogu ulatuslik. See funktsioon on eriti kasulik inimestele, kes töötavad üksi. Pealegi on AI kopeerimine konkurentidest odavam ja sellel on palju tasuta funktsioone algajatele. Pealegi on selle platvormi konkurentidest lihtsam kasutada, nii et te ei pea palgama copywriterit ega kirjutama ise pika vormiga sisu.

Kuigi tarkvara on väga tõhus, ei suuda see teie sisus kõiki vigu tuvastada. Võite märkamata jätta mõned grammatikavead, kuid see võib samuti märkida muid probleeme, sealhulgas kaasamisvigu. See ei anna teie kirjutamiskvaliteedi täpset hinnangut, kuid see võib aidata teil parandada oma stiili ja häält. Grammatiliselt tuvastati 17% plagiaadist, mis on endiselt kõrge, kuid see on parem vahend kui mitte midagi. Grammarly üks miinus on see, et see ei toeta toimetuslikku sisu ja peate Pro-paketi eest maksma. Tasuta plaan on saadaval seitse päeva. See aga ei toeta redigeerimist ja eksportimist.

Word.ai

WordAi peamine funktsioon on võimalus terveid lõike ümber kirjutada ja lauseid. See teenus kasutab teie teksti loetavuse optimeerimiseks loomulikku keeletöötlust. Kuigi see pole kõige taskukohasem valik, võib see muuta ümberkirjutamisprotsessi palju lihtsamaks. WordAi negatiivne külg on see, et see pole tasuta. Saadaval on kolm tasulist plaani. Kui teil pole eelarvet nii palju kulutada, võite alustada tasuta paketiga ja vaadata, kas see sobib teie vajadustega.

Seejärel peate tegema valiku valikutest. WordAil on erinevate keelte jaoks erinevad sätted. Mõned neist võivad olla kasulikud ja saate kasutada seda, mis teile kõige paremini sobib. Saate valida ka keele, mida soovite sihtida, ja eksportida oma sisu. Seejärel saate eksportida oma uued postitused erinevatele platvormidele. Kui olete redigeerimisprotsessi lõpetanud, saate oma loomingut teistega jagada.