Kuidas Kasutada SEO-s Tagasilinke oma Edetabeli Tõstmiseks

Lisaks linkide loomisele on ka teisi strateegiaid, mida saate rohkemate linkide hankimiseks kasutada. Üks parimaid on suhete loomine oma niši mõttejuhtide ja mõjutajatega. Kui inimesed otsivad konkreetset toodet või teenust, võite end positsioneerida parima valikuna. Sotsiaalmeedia kasutamine oma sisu reklaamimiseks võib aidata teie saidil saada tagasilinke, nagu ka teie valdkonna mõtteliidri saavutamine.

Parim viis tagasilinkide saamiseks on paluda inimestel linkida teie veebisaidile. Aitab see, kui palute teistel teie sait oma loendisse lisada. Võimalusel küsige sisusiseseid linke. Sisusisestel linkidel on suurem mõju kui sisuvälistel linkidel. Järgige tagasilinkide taotlemisel kindlasti nende juhiseid. Kui nad on teie lingi lisanud, andke neile teada, et see on teie oma. Samuti on olemas Eesti tagasilinkide teenused, mille abil saate sisu hankida avaldatakse kiiremini koos linkidega teie veebisaidile. Need on tasulised teenused ja on otsingumootori eeskirjadega vastuolus, seega soovitame olla tagasilinkide ostmisel ettevaatlik, kuna see võib tuua teile otsingumootori tulemustes karistuse. Kahjuks teevad seda paljud veebihaldurid, nii et konkurentsiga sammu pidamiseks on tasuline linkide loomine paljude jaoks kohustuslik, lihtsalt rakendage seda ettevaatlikult.

Teine võimalus linkide arvu suurendamiseks on kirjutada artikleid või ajaveebe, mis mainivad teie veebisaiti. See suurendab teie autoriteeti ja nähtavust asjakohase ressursina. Teie sisu on ka huvitavam, kui mainite oma saidil teisi saite. Mida rohkem inimesed teie ettevõttest ja toodetest teavad, seda tõenäolisemalt tunnevad nad huvi teie pakutava vastu. Regulaarselt artikleid kirjutades koostate ka asjakohaste veebisaitide loendi.

Tagasilingid võivad teie paremusjärjestust tõsta, kuid need peavad olema kvaliteetsed. Halva mainega saidilt lingi hankimisest ei piisa. Need lingid peavad olema teie sisuga seotud ja kvaliteetsed. Oluline on hankida kvaliteetsetelt saitidelt tagasilinke. Kui need on ebaolulised, kahjustavad need teie veebisaidi positsiooni otsingus. Selle strateegia eesmärk on parandada teie asetust, mis on iga ettevõtte omaniku jaoks kohustuslik.

Enne Penguini algoritmi olid lingid madala kvaliteediga. Seda tüüpi tagasilink aitas saiti järjestada, kuid nüüd pole see nii kasulik, kui see pärineb veebisaidilt, mis on teiega samas nišis. Peate hankima lingid autoriteetsetelt veebisaitidelt, mis on teie ettevõtte jaoks asjakohased. Seejärel saate oma edetabelit otsingumootorites tõsta, ilma et peaksite protsessile aega ja raha kulutama.

Järgmine samm on õiget tüüpi tagasilinkide loomine. Näiteks kui teie sait müüb rasedatele mõeldud riideid, peaksite proovima hankida tagasilinke rasedusajakirjadest ja moeblogidest. Kuid kui olete tavaettevõte, peate kasutama geograafiliselt sihitud või teemakohaseid linke. Sa ei pea hankima tagasilinke blogist, mis müüb saapapaari.

Kõige olulisem samm tagasilinkide loomisel on leida organisatsioonid, millel on teie ettevõttega seotud lingid. Need organisatsioonid leiate, kui otsite organisatsioone oma valdkonnast ja linnast. Kui te ei leia liikmesust, proovige nende linke taga ajada. Kõige tõhusam viis linkide loomiseks on kirjutada artikleid ja kommenteerida ajaveebisid. Seda tehes loote suhte autoriga ja saate suurepäraseid tagasilinke.

Tagasilingistrateegia loomisel peaksite arvestama linkide allikatega. Mõned veebisaidid võivad pakkuda teile tasuta või odavaid linke. Veenduge, et need oleksid teie ettevõtte jaoks asjakohased. Sageli võib see olla keeruline ja põhjustada liikluse katkemist. Seetõttu peaksite keskenduma tagasilinkide hankimisele kvaliteetsetelt veebisaitidelt, et maksimeerida tagasilinkide mõju.

Teine võimalus on luua oma lingid autoriteetsetele veebisaitidele. Erinevalt varasemast ajast, mil madala kvaliteediga lingid aitasid saiti järjestada, peate keskenduma kvaliteetsetele, kontekstipõhistele ja asjakohastele tagasilinkidele. Kui hankite autoriteetsetelt saitidelt tagasilinke, saate parandada oma otsingumootorite asetust ja teenida rohkem liiklust. Niisiis, kuidas luua võimsamaid ja asjakohasemaid tagasilinke?

Lisaks kvaliteetsete tagasilinkide loomisele peaksite keskenduma ka oma veebisaidi asjakohaste linkide loomisele. See on eriti oluline, kui te ei soovi linkide eest maksta, kuna need on sageli madala kvaliteediga. Keskendudes asjakohastele, kvaliteetsetele ja populaarsetele saitidele, saate luua oma veebisaidi jaoks kvaliteetsema ja asjakohasema lingiprofiili. Need on kolm parimat viisi, kuidas hankida rohkem tagasilinke ja suurendada oma SEO-d.