5 Parimat AI Sisukirjutajat

Sisu on SEO jaoks kuningas ja regulaarne värske sisu leidmine võib mõnikord olla üle jõu käiv. Õnneks on seal mõned suurepärased tööriistad, mis aitavad sisuloojatel ja kirjutajatel pakkuda värsket sisu, artikliideid, pealkirja ja kirjelduse generaatoreid, järeldusi, Quora tüüpi vastuseid ja palju muud.

Artiklite sepikoda

Artikli Forge on suurepärane koht oma veebisaidi või artiklite kirjutamiseks. ajaveebi. Sellel on palju tööriistu, mis muudavad teie loodud artiklid professionaalseks. Saate kasutada API-t artiklite loomise protsessi automatiseerimiseks. Võite kasutada eelehitatud pistikuid või luua oma.

Artikkel Forge’i pakutakse tellimuste alusel. Tarkvara võimaldab teil mõne minutiga toota piiramatul arvul artikleid. Sellel on küsimusteta raha tagasi garantii. Alustamiseks peate kirjutama 10 artiklit ja need esitama. Artiklite loomise hõlbustamiseks saate kasutada ka kolmanda osapoole tööriistu. Kui teil on vähe aega, saate seda isegi kodus teha. Parim osa on see, et saate tööriista kasutada mis tahes muu programmiga.

Kui olete kvaliteedi pärast mures, võite proovida 30-päevast küsimusi esitamata tagasimaksepoliitikat. Raha tagasimakse garantii saamiseks peate tootma 10 artiklit. Kui te aga tulemustega rahul ei ole, võite saada raha tagasi. Raha tagasi saamiseks tuleb esmalt tarkvara abil luua kümme artiklit. Seejärel peate tootega rahulolu tagamiseks avaldama vähemalt 10 artiklit.

WriteSonic

Saate sisu luua mitmel erineval viisil. Samuti saate seda kasutada blogipostituste või müügikirjade kirjutamiseks. Samuti saate genereerida ideid toodete pealkirjade ja kirjelduste jaoks. 5000+ viietärniarvustusega Writesonicut toetab tugev ränioru investorite rühm. Teenus aitab teil luua tõhusat turundusteksti ja teie ettevõtet märgata. Lisaks saate abi, mida vajate rohkemate klientide hankimiseks.

Sisuturundusprotsessi automatiseerimiseks saate kasutada Writesonicut. Sellel on intuitiivne kasutajaliides ja selle funktsioone on lihtne mõista. Armatuurlaua funktsioonid on jaotatud kategooriatesse. Igas kategoorias on rohkem kui 50 funktsiooni. Kõik, mida pead tegema, on soovitud tulemuste saamiseks valida üks ja sisestada oma andmed. Saadaval on lühiajalise ja pikaajalise sisu valikud. Tööriistad on kasutajasõbralikud ja pakuvad teie vajadustele vastavaid valikuid.

Saate kasutada Writesonicut mitmesugustes stiilides artiklite loomiseks. Olenemata sellest, kas olete blogija või sisuturundaja, saate parima sisu loomiseks kasutada Writesonicut. Seda on lihtne kasutada ja valida on paljude funktsioonide vahel. Rohkem kui 50 funktsiooniga Writesonic aitab teil luua mis tahes pikkusega artikleid. Saate seda kasutada igat tüüpi sisu jaoks, sealhulgas ajaveebipostituste, müügikirjade ja reklaammeilide jaoks. Saate seda kasutada ka pikaajalise ja lühiajalise sisu kirjutamiseks.

RYTR.me

Kui soovite oma veebisaidile või ajaveebi sisu kirjutada, külastage Rytr.me a> saab teid aidata. Selle asemel, et kulutada tunde ideaalse postituse meisterdamisele, võite lihtsalt anda Rytrile parameetrid ja ta teeb ülejäänu. Saate isegi sisu kohandada, kasutades erinevaid keeleseadeid, tooni ja märksõnu. Platvorm võimaldab salvestada ka varem loodud sisu ja kasutada seda viitena. See toetab 29 keelt, sealhulgas hindi, ja seda saab tasuta proovida.

Kasutajad saavad Rytri abil hallata meeskonnaliikmeid ja jälgida nende arveldust. Sellel on muljetavaldav meeskonnahaldusfunktsioon, mis on eriti kasulik turundusagentuuridele. See võimaldab meeskondadel töötada korraga mitme projektiga ja määrata igale meeskonnaliikmele individuaalsed ülesanded. Selle AI-kirjutustööriist on saadaval nii Chrome’is kui ka Firefoxis, mis muudab uute liikmete lisamise lihtsaks. Neile, kes soovivad korraga töötada mitme projektiga, on Rytril kroomi laiendus, mille saate oma brauserisse lisada.

Rytri abil saate ajaveebi postitustele automaatselt alapealkirju luua. Valige lihtsalt teema ja sellega seotud märksõnad ning programm genereerib teile sisu. Selle AI-toega tööriistaga saate parandada ka mis tahes teksti kvaliteeti. Niisiis, jätkake ja lisage Rytr oma tööriistade arsenali! Kui olete valmis alustama oma ajaveebi või saidi AI-põhise sisu loomise võimsusega, hankige see!

Copy.ai

Kui töötate e-kaubanduses, saate kasu Copy.AI kasutamisest. AI turundusliku koopia genereerimise teenus. Programm on loodud erinevat tüüpi sisu loomiseks, nagu veebikursuste teemad, YouTube’i skriptid, digitaalsed reklaamid ja sotsiaalmeedia postitused. Täites rea lühikesi küsimusi, loob Copy.AI kümme ainulaadset küsimust turunduskoopiad teile. Samuti aitab see teil luua oma veebisaidi jaoks köitvama koopia. Olenemata sellest, kas teil on vaja toodet reklaamida, teenust reklaamida või rohkem müügivihjeid hankida, on Copy.AI teie jaoks õige tehisintellekti kirjutamise tööriist.

Copy AI toonimodulaator võimaldab teil tehisintellekti abil koopia tooni ja sisu kohandada. Saadaval on üheksa eelseadistatud tooni ja saate luua kohandatud tooni. Kuigi AI kopeerimisel on mõned miinused, on selle mallide ja tööriistade raamatukogu ulatuslik. See funktsioon on eriti kasulik inimestele, kes töötavad üksi. Pealegi on AI kopeerimine konkurentidest odavam ja sellel on palju tasuta funktsioone algajatele. Pealegi on selle platvormi konkurentidest lihtsam kasutada, nii et te ei pea palgama copywriterit ega kirjutama ise pika vormiga sisu.

Kuigi tarkvara on väga tõhus, ei suuda see teie sisus kõiki vigu tuvastada. Võite märkamata jätta mõned grammatikavead, kuid see võib samuti märkida muid probleeme, sealhulgas kaasamisvigu. See ei anna teie kirjutamiskvaliteedi täpset hinnangut, kuid see võib aidata teil parandada oma stiili ja häält. Grammatiliselt tuvastati 17% plagiaadist, mis on endiselt kõrge, kuid see on parem vahend kui mitte midagi. Grammarly üks miinus on see, et see ei toeta toimetuslikku sisu ja peate Pro-paketi eest maksma. Tasuta plaan on saadaval seitse päeva. See aga ei toeta redigeerimist ja eksportimist.

Word.ai

WordAi peamine funktsioon on võimalus terveid lõike ümber kirjutada ja lauseid. See teenus kasutab teie teksti loetavuse optimeerimiseks loomulikku keeletöötlust. Kuigi see pole kõige taskukohasem valik, võib see muuta ümberkirjutamisprotsessi palju lihtsamaks. WordAi negatiivne külg on see, et see pole tasuta. Saadaval on kolm tasulist plaani. Kui teil pole eelarvet nii palju kulutada, võite alustada tasuta paketiga ja vaadata, kas see sobib teie vajadustega.

Seejärel peate tegema valiku valikutest. WordAil on erinevate keelte jaoks erinevad sätted. Mõned neist võivad olla kasulikud ja saate kasutada seda, mis teile kõige paremini sobib. Saate valida ka keele, mida soovite sihtida, ja eksportida oma sisu. Seejärel saate eksportida oma uued postitused erinevatele platvormidele. Kui olete redigeerimisprotsessi lõpetanud, saate oma loomingut teistega jagada.