5 Parimat SEO Uurimistööriista

SEO tööriistad on mõeldud selleks, et aidata veebisaitide omanikel ja veebiettevõtetel optimeerida oma veebisaidi struktuuri ja sisu, et vastata paremini tegelike kasutajate otsingutele. Need SEO tööriistad aitavad tuvastada uusi liiklusvõimalusi, pealkirju ja amp; märksõnad, tagasilinkide võimalused ja palju muud.

Google’i otsingukonsool

Google’i otsingukonsool aitab teil mõista, kuidas teie sait esineb. Samuti võib see kinnitada, et teie lehed on seotud sihitud märksõnadega. Otsinguanalüüsi tööriist võib seada prioriteediks kõige olulisemad lehed, et kuvada rikkalikke tulemusi ja järjestada kiiremini. Tööriistad võivad anda teile ka otseseid juhiseid lehe kasutuskogemuse probleemide lahendamiseks. Lisaks võivad tööriistad aidata teil käivitada SEO split teste, et saaksite teada, millised optimeerimised töötavad ja millised vajavad tööd. See on põhjalik juhend Google SEC-i kasutamiseks.

Kui kasutate Google Analyticsit, võiksite kaaluda Google’i otsingukonsooli kasutamist. See on tasuta ja võimaldab jälgida kasutajate käitumist, mis on SEO põhiosa. Tööriistal on palju eeliseid ja see on suurepärane koht SEO strateegia alustamiseks. Kui teil aga kontot pole, võite kasutada oma domeeninime pakkujat. Google’i otsingumootori kasutamise alustamiseks peab teil olema Google’i konto ja domeeninimi.

Google’i otsingukonsooli kasutamise alustamiseks peab teil olema Google’i konto ja domeeninimi. Kui olete konto loonud, peate kinnitama, et teie veebisait kuulub teile. Selle kontrollimiseks on mitu võimalust. Kõige sobivam meetod sõltub teie saidi suurusest ja muudest Google’i programmidest, mis teie veebisaidiga ühenduse loovad. Näiteks kui teie veebisait kuulub mitmele inimesele, võiksite kinnitada, et see domeen kuulub teile.

Ubersuggest

Kuigi see ei ole kõige võimsam tööriist, on Ubersuggest tasuta märksõnauuring. tööriist, mida tasub üle vaadata. Selle abil saate mitte ainult saada aimu, mida teie konkurendid teevad, vaid see võimaldab teil kasutada ka pikki sabafraase, mis on SEO kuld. Protsess on lihtne ja arusaadav ning näete täpselt, mida peate tegema, et oma märksõnad Google’is järjestada.

Ubersuggesti tasuta versioon pakub reaalajas SERP-tulemusi. See võib isegi anda teile parima toimivusega saitide hinnangulise liikluse ja näidata, kui palju sotsiaalseid jagamisi neil saitidel on. Lisaks pakub tööriist iga veebisaidi jaoks domeeni skoori, mis põhineb tagasilinkide arvul. Boonusena on Ubersuggest tasuta, nii et te ei kuluta sentigi ilma väärtuslikku märksõnade ülevaadet saamata.

Ubersuggesti teine ​​suurepärane omadus on selle võime analüüsida esimese lehe SERP-i märksõnade jaoks. Saate vaadata, millised veebisaidid on teie sisestatud märksõnade järgi järjestatud ja millised on teistest paremini toimivad. Nii saate otsustada, kas teie valitud märksõna on pingutust väärt. Samuti näete, kui lihtne või keeruline on Google’is konkreetse märksõna asetust seada. See on suurepärane viis otsustada, millised märksõnad on teie aega väärt.

Kuigi võite olla mures selle pärast, kuidas antud lehte maksimaalse liikluse saavutamiseks optimeerida, saate turust ja levitamismeetoditest ülevaate saamiseks kasutada Ubersuggesti. Oluline on seda strateegiliselt kasutada ja saadaolevaid võimalusi ära. Sõbra või kolleegiga ajurünnakuid tehes saate määrata maksimaalse sõnade arvu, mida teie sisu suudab käsitleda, ja valida oma sisu jaoks parimad SEO-strateegiad.

Ahrefs

Ahrefsi liiklusstatistika annab teile ülevaate sellest, kui populaarne teie veebisait on. Saate võrrelda oma saiti teiste saitidega ja vaadata, millistel on kõige rohkem orgaanilist liiklust. Samuti saate määrata, millised märksõnad toovad kõige rohkem liiklust. Ahrefs pakub ka domeenianalüüsi tööriista, mis võimaldab teil uurida, kuidas teie sait konkurentide seas on. See on võimas funktsioon ja see aitab teil mõista, kuidas oma SEO-d parandada.

Tööriist pakub üksikasjalikku teavet teie saidi toimivuse kohta otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP). See võimaldab teil näha, millised saidid genereerivad kõige rohkem liiklust, järjestatud domeeni autoriteetide järgi ja millel on kõrgeim lehe autoriteet. Ahrefs on suurepärane võimalus SEO edu mõõtmiseks. Tasuta versioon annab teile juurdepääsu Ahrefsi märksõnade uurimise ja mõõtmise tööriistadele. SEO parandamiseks peaksite kasutama lisatasu plaane.

Piirangud on üsna helded. Algtaseme “Lihtne” plaani jaoks saate kasutada maksimaalselt 500 märksõna. Järgmisel kolmel tasemel tõuseb limiit 1500, 5000 ja 10 000-ni. Need piirangud on kooskõlas konkureerivate SEO tööriistade piirangutega. Tasuline versioon maksab kuutasu. Ahrefsi tasuta versioon on saadaval neile, kellel on vähem kogemusi või kes alles alustavad SEO valdkonnas.

MOZ

Moz.com-il on märksõnatööriist, mis näitab otsingumahtu, orgaanilisi klõpsamissagedusi ja märksõnade konkurentsivõimet. Märksõnauurija aitab teil tuvastada ka uusi ja seotud märksõnu. See integreerub SEMRushiga ja võimaldab teil filtreerida konkurentsitaseme ja otsingumahu järgi. Moz Keyword Explorerit saab kasutada ka selleks, et teada saada, milliseid märksõnu teie konkurent kasutab, ja vaadata, kus te SERP-is seisate. Keyword Explorer võimaldab teil eksportida andmeid erinevates vormingutes.

Üks Mozi parimaid osi on selle roomik. See otsib teie saiti pidevalt vigade suhtes ja hoiatab teid nendest. Lisaks roomamisele pakub Moz Pro linkimisvõimalusi ja lehtede optimeerimise tööriistu, mis aitavad teie SEO-püüdlustel õnnestuda. Hind sõltub plaani tüübist ja makseviisist. Saate maksta 99–999 dollarit kuus igakuise plaani eest või 1500 dollarit aastatellimuse eest.

Moz Pro on põhitööriista täiendatud versioon. Tööriist sisaldab SEO tööriistu, sealhulgas märksõnade planeerijat ja linkide uurijat. Märksõna tööriista saate kasutada uute linkide leidmiseks, brändi mainimiste jälgimiseks ja saidi asetuse parandamiseks. Moz pakub ka linkide analüüsi tööriista, mida saab kasutada teie sisu optimeerimiseks ja veebisaidi optimeerimiseks otsingumootorite jaoks. Kuigi Moz.com ei paku oma tööriistu linkide leviku haldamiseks, saate uute linkide ja märksõnade otsimiseks ja analüüsimiseks kasutada märksõnade uurijat.

Moz Local pakub ka märksõnamõõdikuid, mis aitavad teil tuvastada ja jälgida otsinguturunduse strateegia potentsiaalseid võimalusi. Näiteks suutis ettevõte, mis soovis kohalike otsingutulemuste kaudu suurendada kohalikku orgaanilist liiklust, parandada kohalikku SEO-d 15% vaid nelja kuuga. Moz Locali meeskond suutis esiletõstetud väljalõigete strateegia rakendada 30 päeva jooksul. Sama strateegiat rakendati ka Go Fishi puhul, kui nad domeeni vahetasid. Üheksa kuu jooksul pärast domeeni muutmist Moz Localiks kasvas ettevõtte kohalik orgaaniline liiklus 93%.

Majesteetlik

Saate kontrollida oma tagasilinke ja SEO kampaania toimivust saidil Majestic.com. Saidi avalehel on iga URL-i kõrval kiire lingi rippmenüü, mis võimaldab teil hüpata otse saidiuurijasse. Samuti saate koostada aruande või lisada oma kampaaniatele saidi. Armatuurlaud on kasulikum kui otsingukast ja see on suurepärane koht alustamiseks. Lisateavet teile saadaolevate erinevate tööriistade kohta leiate Majesticu veebisaidilt.

Saadaval on ka täiustatud aruandlustööriistad ja toores lingi allalaadimine. Majestic SEO võimaldab teil vaadata ajaloolisi linkide loomise kampaaniaid ja konkurentide jälgimise armatuurlauda. Samuti saate oma kampaaniasse lisada mitu veebisaiti. Märksõna uurimise keerukuse ja tagasilinkide sageduse hindamiseks on isegi tööriistu. Seal on isegi SEO-kampaania uurija, mis aitab teil analüüsida mitut saiti korraga. Kindlasti tasub üle vaadata! Pidage meeles, et vaadake Majestic SEO tasuta prooviversiooni, et näha, kuidas see on võrreldav teiste SEO tööriistadega.

Majesticu tasulisel plaanil on palju eeliseid, näiteks juurdepääs API-le ja mitmed võrgutööriistad. Tasuline plaan sisaldab täielikku veebitööriistade komplekti, samas kui tasuta pakett pakub ühele kasutajale juurdepääsu kõigile tööriistadele. Kui otsite kuupaketti, saate tellida ka tasulise paketi. Majesticu kuuplaanid on soodsad ja sobivad kergele kasutajale. Saate oma plaani hõlpsalt uuendada või alandada, kui olete selleks valmis.

Majesteetlik

SEMrush.com on digitaalse turunduse tööriist, mis aitab teil hallata kõiki teie ettevõtte digitaalse turunduse kampaaniaid. Selle funktsioonid ja eelised on väga väärtuslikud iga taseme digitaalturundajatele alates algajatest kuni kogenud professionaalideni. Selle tööriista kasutamine aitab teil luua sisu, optimeerida veebisaiti otsingumootorite jaoks ja tagada, et teie külastajad saavad teie veebisaiti külastades nauditava kogemuse. SEMrushi pakutavad tööriistad aitavad teil konkurentsi paremini mõista ja paremaid turunduskampaaniaid välja töötada.

See võib aidata teil leida oma veebisaidi jaoks asjakohaseid märksõnu. See analüüsib enam kui 100 domeeni, et leida teie sisuga seotud märksõnu. See annab teile märksõnade, sünonüümide ja pika sabaga märksõnade loendi, mis põhinevad teie veebisaidi sisul. See aitab teil luua ka parema linkide loomise strateegia. Lisaks sellele, et SEMrush aitab teil mõista, millised märksõnad on teie veebisaidi jaoks kõige asjakohasemad, annab SEMrush teile teada, millised märksõnad toovad teile kõige rohkem liiklust.

Selle märksõnade maagiline tööriist on SEM-i üks kõige kasulikumaid tööriistu. See võimaldab teil luua võimsaid põhiloendeid, jälgida märksõnade toimivust ja vaadata mõõdikuid reaalajas. See võimaldab teil isegi kolleegidega märksõnauuringuid jagada. Samuti saate integreerida SEMrushi Google Analyticsiga, et oma orgaanilise otsingu toimivuse andmetele ristviiteid teha. Tööriista on tasuta kasutatav ja selle andmebaas sisaldab 200 miljonit sõna. Samuti aitab see Amazoni müüjatel optimeerida oma tooteloendeid kohapealse otsingu jaoks.